Life style

Eve Sleep – Nasza osobista Chmurka

Rzadko zdarza mi się, żeby polecać jakikolwiek produkt na swojej stronie. Jednakże obok materaca firmy Eve Sleep nie jestem w stanie przejść obojętnie. Rok temu przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Długie remonty i spanie na materacu, potem na tapczanie, po pół roku na użyczonym od rodziców materacu zdecydowaliśmy się w końcu na zakup dobrego materaca.

Poszukiwania były długie.  Obydwoje mamy siedzącą pracę więc materac miał być dla nas wygodny, bo wcześniejsze powodowały ból kręgosłupa i ciągle byliśmy niewyspani. Długo zastanawialiśmy się nad Eve Sleep, gdyż nie należy on do tanich produktów. Ten który potrzebowaliśmy kosztował 3300 zł. Jednakże z okazji jakiegoś święta ( chyba walentynki) była promocja -20% i sugerując się rewelacyjnymi opiniami oraz gwarancją zwrotu po 100 dniach zdecydowaliśmy się na zakup.

Dostawa była bardzo szybka, materac przyszedł w kartonie, po wypakowaniu po kilku godzinach pojawiła się jego normalna postać. Jest on bardzo ciężki, więc jedna osoba nie da rady go podnieść ( mówię tu o 180x200cm)oraz jest wysoki.  Od razu położyliśmy się i pierwsze co pomyślałam „no istna chmurka”. Mój chłopak od razu z ciekawości zaczął skakać obok mnie, a ja ani drgnęłam. Mogłam sobie spokojnie leżeć na swojej części.  Po czasie mogę śmiały stwierdzić, że nigdy tak dobrze się nie wysypiałam! Oto główne zalety jakie zauważyłam podczas testowania:

  •  nie zapadamy się
  •  materac dopasowuje się do naszych ciał
  •  materac jest piankowy i komfortowy
  •  nie pocimy się ( ciepło jest odprowadzane)
  •  nie boli nas kręgosłup
  •  wstajemy wypoczęci

 

Musze stwierdzić, że odkąd mamy ten materac bardzo rzadko wstaję przy pomocy budzika. Po prostu się wysypiam. I dla mnie najważniejsze – brak bólu kręgosłupa. Mój chłopak jak nigdy śpi na brzuchu jak dziecko. Wcześniej w ogóle tego nie robił.

Z ręką na sercu, polecam wszystkim ten materac. Wiem, że jest drogi ale warto wydać każdą złotówkę na lepszy i komfortowy sen!

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *