Life style

TOP 3 moich świątecznych filmów na Netflixie!

Polecam gorąco, idealnie by obejrzeć coś innego niż w kółko powtarzane filmy w TV 😉

Miejsce Pierwsze: Zamiana z Księżniczką.

Dawno nie oglądałam filmów z Vanessa Hudgens i nie do końca nawet miałam na niego ochotę (głównie po High School Musical), no ale stwierdziłam – najpierw obejrzę, potem ocenię. I o dziwo, bardzo się zaskoczyłam. I to pozytywnie! Film jest bardzo ciepły i czuć ten przytulny klimat świąt. Jeśli nie lubicie tematyki miłości w święta, ten film nie jest dla Was. Mały spojler: Dwie bliźniaczki zamienią się miejscami… znacie już podobną historię? Bo ja tak! Z Siostrami Olsen 😉 Ciekawa jestem czy Wam się spodoba.

Miejsce Drugie: Świąteczny Kalendarz

Kto nie zna Kat Graham z Pamiętników Wampirów, ten koniecznie musi obejrzeć chociaż sezon. Tutaj aktorka gra pierwsze skrzypce i jest genialna! Bardzo świąteczna historia, chociaż motywu z kalendarzem adwentowym jeszcze nie oglądałam, więc tym bardziej byłam ciekawa..W skrócie, Abby – główna bohaterka, dostanie od dziadka tajemniczy, adwentowy kalendarz i zaczną się dziać zupełnie nieoczekiwane rzeczy! Film z fajnym przesłaniem nie tylko na święta, ale też całe życie. Zobaczcie koniecznie.

Miejsce Trzecie: Świąteczny Książe. Królewskie Wesele.

Ze wszystkich film zajął u mnie 3 miejsce, ponieważ był dość schematyczny. Czasami śmieszył, ale też trochę przynudzał. Chyba próbowano go ożywić nowymi postaciami ( Ekspert od organizowania ślubów) i jakoś to w miarę wyszło. Z filmu dowiecie się, że warto walczyć o swoje i być sobą. Bez względu na wszystko. Ale jak jesteście ciekawi losów przyszłej Królowej Aldovi, musicie sami to zobaczyć 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *